اپلیکیشن آدم و حوا دانلود برنامه اندروید
+110 هزار کاربر ثبت نامی
نسخه وب اپلیکیشن ویژه کاربران آی او اس
+10 هزار نصب فعال
مجموعه فعال در زمینه تسهیلگری و هدفمندسازی ازدواج به روش اصیل و سنتی

حریم خصوصی کاربران سامانه آدم و حوا

بازدیدکنندگان وبسایت

همانند اکثر وب سایت ها، سایت آدم و حوا هم اطلاعات غیر شخصی افراد مانند نوع مرورگر، اولویت زبان، سایت ارجاع، و تاریخ و زمان هر درخواست بازدید را دریافت می کند . هدف از این کار این است که تشخیص دهد بازدید کنندگان چطور از وب سایت خود استفاده می کنند.

جمع آوری اطلاعات شناسایی افراد

برخی از افراد نیاز به ارتباط با رابط کاربری سایت آدم و حوا دارند. مقدار و نوع اطلاعاتی که سایت جمع آوری می کند بستگی به ماهیت همین تعامل دارد. به عنوان مثال، ما از افراد می خواهیم که برای ثبت نام و ورود به سامانه شماره همراه خود را وارد نمایند

 

حفاظت ازاطلاعات شناسایی افراد

سایت آدم و حوا اطلاعات شخصی و شناسایی افراد را فقط به آن دسته از مدیران پروژه، کارمندان، پیمانکاران و سازمان های وابسته افشا می کند که باید این اطلاعات را برای پردازش یا برای ارائه خدمات در دسترس داشته باشند.

این اطلاعات تنها زمانی افشا می شود که به طور منطقی برای محافظت از مالکیت یا حقوق اشخاص ثالث یا عموم بر اساس قانون لازم باشد.

اگر شما یک کاربر ثبت شده هستید و آدرس ایمیل خود را ارائه کرده اید، سایت گاهی اوقات به شما یک ایمیل ارسال می کند تا شما را در مورد ویژگی های جدید مطلع کند .

اگر درخواستی به ما ارسال کنید (مثلا از طریق یک ایمیل پشتیبانی یا از طریق یکی از راه های ارتباطی ما)، ما حق انتشار آن را داریم تا به ما در تأیید یا پاسخ به درخواست شما یا برای پشتیبانی از سایر کاربران کمک کند .

استفاده ازاطلاعات شخصی

ما از اطلاعاتی که ارائه می دهید برای ثبت نام برای یک حساب کاربری، دریافت خبرنامه، استفاده از برخی خدمات دیگر به هر شیوه دیگر استفاده می کنیم.
ما اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث نمی فروشیم یا اجاره نمی دهیم مگر اینکه مجوز داشته باشیم یا طبق قانون مورد نیاز باشد.

داشتن زمینه های قانونی برای پردازش اطلاعات شخصی افراد

ما در یک یا چند حالت زیر به پردازش اطلاعات دست خواهیم زد :
منافع مشروع ما در ارائه موثر اطلاعات و خدمات به شما؛
رضایت صریح که شما داده اید؛
تعهدات قانونی.

حفظ اطلاعات شخصی

در صورت درخواست شما برای حذف تمام اطلاعات و حساب کاربری در سامانه آدم و حوا، با تایید پشتیبانی، حذف آن ها به صورت منطقی انجام خواهد شد. به دلیل مسائل قانونی، نسخه پشتیبان آن در پایگاه داده های آدم و حوا باقی خواهد ماند.

لینک های شخص ثالث

وب سایت ما ممکن است لینک هایی را به سایر وب سایت های ارائه شده توسط اشخاص ثالث تحت کنترل ما داشته باشد. هنگام پیگیری یک لینک و ارائه اطلاعات به یک وب سایت شخص ثالث، لطفا توجه داشته باشید که مسئولیتی در قبال داده های ارائه شده به عهده ما نیست.
جمع آوری آمار

سایت آدم و حوا می تواند آمار مربوط به رفتار بازدید کنندگان وب سایت های خود را جمع آوری کند.

کوکیها

علاوه بر این، اطلاعات مربوط به نحوه استفاده از وب سایت ما به طور خودکار با استفاده از کوکی ها جمع آوری می شود. کوکی ها فایل های متنی هستند که در رایانه شما قرار داده شده اند تا اطلاعات ورودی استاندارد اینترنت و اطلاعات رفتار بازدید کننده را جمع آوری کنند. این اطلاعات برای ردیابی استفاده از وب سایت و جمع آوری گزارش های آماری در فعالیت های وب استفاده می شود.

تغییرات سیاست های حفظ حریم خصوصی

اگر چه بیشتر تغییرات به احتمال زیاد جزئی هستند، مجموعه ادم و حوا ممکن است خط مشی حریم خصوصی خود را در طول زمان تغییر دهد و به صلاحدید خود بازدیدکنندگان را تشویق می کند که اغلب این صفحه را برای هر تغییری در سیاست حفظ حریم خصوصی خود بررسی کنند. استفاده مداوم از این سایت پس از هر گونه تغییر در سیاست حفظ حریم خصوصی، معادل موافقت شما با چنین تغییراتی می باشد.